Kancelaria Finansowa CreditFinance Tomasz Sołtysiński została założona w roku 1998.

 

Celem kancelarii jest merytoryczna pomoc inwestorom w zakresie płynnego przejścia przez nich w procesie inwestycyjnym w wielu obszarach z tym związanych, począwszy od zaplanowania inwestycji, opracowania budżetu inwestycji, zaplanowania jej finansowania włącznie z pozyskaniem środków kredytowych na jej realizację, uczestniczenie w przygotowaniu harmonogramu rzeczowo-finansowego inwestycji, opracowania biznesplanu wraz z analizą i prognozami finansowymi, udzielenia doradztwa prawno-finansowego przy sporządzaniu umów z wykonawcami prac budowlano-wykończeniowych i wyposażenia obiektu, jak też reprezentowanie ich przed bankami kredytującymi, oraz współuczestniczenie w trakcie realizacji inwestycji do czasu oddania jej do użytkowania.

 

Mottem kancelarii jest:

 „Inwestycja rozpoczyna się od analiz i prognoz finansowych.”

oraz

                                                               „Dobry BIZNESPLAN to 70 % sukcesu.”

 

 

   Miło jest nam poinformować, że otrzymaliśmy od platformy internetowej OFERTEO nagrody      

     „NAJLEPSI 2020”

„NAJLEPSI 2021”

 

za znakomite opinie od naszych klientów wśród Doradców i Audytorów we Wrocławiu

z najlepiej ocenianych profesjonalistów.

        Dziękujemy za uznanie i zachęcamy do przeczytania co nasi klienci o nas napisali i jak nas oceniają.

 

Jak nasi klienci nas oceniają.

 

restauracja@smakinaszlaku.pl

Z wielką przyjemnością mogę polecić Kancelarię Finansową CreditFinance jako solidnego i rzetelnego  partnera, który charakteryzuje się doświadczeniem, terminowością i  fachowością oraz przede wszystkim stuprocentową skutecznością. Dziękuję Panu Tomaszowi za zrealizowanie bardzo wymagającego, trudnego zlecenia, za poświęcony czas oraz wiele cennych uwag i wskazówek branżowych.   

 

e-mail:iwona.g1209@gmail.com

W okresie w ostatnich lat nasza firma miała przyjemność współpracować z Kancelarią Finansową CreditFinance a personalnie z Panem Tomaszem S. Dzięki tej współpracy udało nam się przeprowadzić trzy pokaźne inwestycje. Kancelaria sumiennie i z dużym zaangażowaniem wywiązywała się ze swoich obowiązków. Jestem pełna podziwu dla profesjonalizmu, sumienności a nade wszystko dla cierpliwości i ogromnej kultury osobistej jaką wykazał się Pan Tomasz. Każdy projekt, powierzony tej kancelarii zakończony został sukcesem. Bardzo często korzystam z porad Pana Tomasza, jego doświadczenie stanowi duże wsparcie dla działalności naszej firmy.

Jako przedsiębiorca – gorąco polecam.

 

e-mail: ksiegowosc@blys.eu

Kancelaria wykazała się niebywałym profesjonalizmem, wykonując zlecone zamówienie. Jako rzetelny partner w interesach potwierdził, że jest marką samą w sobie. Najwyższa kultura w podejściu do klienta, ogromne doświadczenie, bezproblemowość, elastyczność i cierpliwość. Kancelaria stanęła na wysokości zadania podczas realizacji projektu.

Firma zdecydowanie godna polecenia, gotowa podjąć i sprostać każdemu wyzwaniu.

Dziękujemy!

 

jf@czarnagora.pl

Wieloletnia współpraca z Kancelarią Finansową CreditFinance zaowocowała zrealizowaniem przez naszą Spółkę trzech dużych inwestycji. Kancelaria wykazała się bardzo dużym profesjonalizmem, bogatą wiedzą przy realizowanych projektach a co najważniejsze skutecznością w pozyskaniu finansowania na ich realizację.

Kancelaria jest godna polecenia, co z przyjemnością czynimy.

 

biuro@agroblok.pl

Dzięki Kancelarii Finansowej CreditFinance, zrealizowaliśmy projekt wielomilionowy który był dla innych, nie do zrealizowania. Projekt ten został zrealizowany dzięki profesjonalnie przygotowanemu biznesplanu i pozyskaniu przez Kancelarię środków finansowych na jego realizację. Kancelaria wykazała się a zwłaszcza p. Tomasz bardzo dużym doświadczeniem, wiedzą, zaangażowaniem i profesjonalizmem. Współpraca z Kancelarią Finansową CreditFinance to dla jej klienta, tylko korzyści.

Kancelaria godna polecenia !!!

 

mariusz@palacjugowice.com

Kancelaria Finansowa CreditFinance to doświadczenie, wiedza, profesjonalizm a nade wszystko to skuteczność. Dzięki Kancelarii uzyskaliśmy wiele cennych informacji, oraz fachowego doradztwa niezbędnego do zrealizowania naszej wielomilionowej inwestycji. To dobrze przygotowany biznesplan, analityka finansowa i dokumentacja kredytowa, oraz pozyskane przez Kancelarię środki finansowe, pozwoliło nam zrealizować nasze przedsięwzięcie inwestycyjne.

Polecamy Kancelarię Finansową CreditFinance jako skutecznego i doświadczonego partnera przy realizowaniu inwestycji.