CreditFinance

Zadzwoń:
71 34-24-888
791 937 885
fax 71 70-72-185

Godziny otwarcia:
od pon. do pt.
9.00 - 17.00


Kredyt hipoteczny
w zasięgu Twojej
ręki!


Zaproszenie


Zaproszenie  


   Kancelaria Finansowa CreditFinance, działająca od kilkunastu lat na rynku usług finansowych, posiadająca duże doświadczenie, wykwalifikowaną kadrę pracowniczą i wysoki poziom świadczonych usług, ma wielką przyjemność zaprosić Państwa do podjęcia współpracy.

   W ramach współpracy z naszym klientem ustalamy odpowiednią strategię finansową i wybieramy właściwe instrumenty do ich realizacji, spośród szerokiego pakietu kredytów dla firm i osób fizycznych, funduszy inwestycyjnych, leasingu, factoringu, pożyczek gotówkowych oraz ubezpieczeń majątkowych i osobowych, zapewniając przy tym pełną i profesjonalną obsługę.

   Współdziałamy z wieloma bankami, a naszym hasłem przewodnim jest ,Ty planujesz, my realizujemy' poprzez traktowanie każdego klienta indywidualnie.

   Kancelaria CreditFinance powstała w odpowiedzi na rosnące oczekiwania na rynku finansowym. Zajmujemy się kompleksową obsługą finansową, sporządzamy biznes plany i prognozy finansowe oferując naszym klientom indywidualne, rzetelne, niezależne doradztwo, porównując i przedstawiając najkorzystniejsze oferty na rynku. Nasza niezależność wynika z faktu, iż nie jesteśmy powiązani kapitałowo z jakąkolwiek instytucją finansową.

   Jako Kancelaria stawiamy sobie najwyższe wymagania. Tworzymy wysokie standardy, działamy szybko i profesjonalnie. Na polskim rynku funkcjonuje wiele instytucji zasypujących nas olbrzymią ilością szeroko pojętych produktów finansowych.

   Wybranie oferty najtańszej, dopasowanej do Państwa potrzeb, a jednocześnie o optymalnych parametrach, jest procesem skomplikowanym, wymagającym profesjonalnego przygotowania, niemniej jednak gwarantuje realizację zamierzonych działań i stanowi podstawę zadowolenia.

   Jesteśmy partnerami największych, renomowanych instytucji finansowych działających na polskim rynku finansowym - banków, towarzystw ubezpieczeniowych, w tym Generali Group.Mamy nadzieje, że zaproszenie będzie początkiem naszej współpracy.

Z poważaniem,
Kancelaria Finansowa CreditFinance

biuro
Copyright 2005 CreditFinance