CreditFinance

Zadzwoń:
71 34-24-888
791 937 885
fax 71 70-72-185

Godziny otwarcia:
od pon. do pt.
9.00 - 17.00


Kredyt hipoteczny
w zasięgu Twojej
ręki!


Kredyt


KREDYT HIPOTECZNY- ZOBOWIAZANIE CZY INWESTYCJA?     Decyzja o zaciągnięciu kredytu bywa jedną z najważniejszych i tym samym, najtrudniejszych życiowych decyzji. Wielu z nas kredyt kojarzy się z długiem, zobowiązaniem i ograniczeniem finansowej niezależności. Jednakże w przypadku kredytu hipotecznego można na niego popatrzeć nieco inaczej - jako inwestycję w nieruchomość, która na pewno zaprocentuje w przyszłości.
   Obawa jest jednak jak najbardziej uzasadniona, a ostrożności nigdy za wiele przy tak długim okresie kredytowania. Zestawiając zagrożenia i korzyści szybko można się przekonać jak rozsądna jest to decyzja.
   Popatrzmy zatem na wielowymiarowość kredytu hipotecznego jako inwestycji. Po pierwsze stajemy się właścicielami nieruchomości, która zwiększy swoja wartość w przyszłości. Jak długo przeciętnie zarabiająca rodzina musiałaby oszczędzać, aby móc pozwolić sobie na komfort mieszkania we własnych "czterech ścianach". Dwadzieścia?, trzydzieści lat? Czy ten czas nie jest równy okresowi kredytowania? Dodatkowo, przy dobrze dobranym kredycie hipotecznym, rata kapitałowo-odsetkowa może być równa miesięcznej kwocie za wynajem mieszkania. Czy zatem, nie lepiej byłoby płacić te same pieniądze, ale z myślą, że powiększyliśmy swój własny majątek?
   Możemy spojrzeć również na inne aspekty takie jak większy komfort życia, poczucie bezpieczeństwa, wzrost wartości zakupionej nieruchomości w czasie. Zdecydowanie każdy z nas chciałby zarówno sobie, jak i swojej rodzinie zapewnić pewną przyszłość.
   Momentem zawahania może być chwila gdy próbujemy wybrać najkorzystniejszą ofertę kredytową. Banki proponują bardzo zróżnicowane produkty hipoteczne, a ich porównanie ze sobą może sprawiać duże problemy.
Tutaj z pomocą przychodzą doświadczeni doradcy finansowi, którzy chętnie podpowiedzą, którego banku kredyt hipoteczny będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni, co zrobić aby skorzystać z kredytu, jak też aby rata kredytowa była dopasowana do Twoich możliwości finansowych.
   Znajomość rynku kredytów hipotecznych doradców z pewnością pomoże uniknąć niepotrzebnych kosztów, związanych z licznymi, a tylko z pozoru atrakcyjnymi ofertami banków.
   Nie bójmy się zatem kredytu na zakup własnego mieszkania lub domu.
Pamiętajmy, że jeżeli nie będziemy spłacać swojego kredytu hipotecznego, to najprawdopodobniej będziemy spłacać kredyt zaciągnięty przez osobę, która wynajmuje nam lokal.

biuro
Copyright 2005 CreditFinance