CreditFinance

Zadzwoń:
71 34-24-888
791 937 885
fax 71 70-72-185

Godziny otwarcia:
od pon. do pt.
9.00 - 17.00


Kredyt hipoteczny
w zasięgu Twojej
ręki!

Praca
Kancelaria CreditFinance świadcząca niezależne usługi doradcze w zakresie pozyskiwania środków finansowych dla firm i osób fizycznych, poszukuje osoby na stanowiska:

1.Przedstawiciel - osoba, której jedynym zadaniem jest pozyskiwanie potencjalnych klientów do usług finansowych świadczonych przez Kancelarię CreditFinance. W tej roli chętnie widzimy tzw. dwuzawodowców, a więc osoby pracujące w pionie sprzedaży w handlu i usługach itp.
2.Doradca kredytowy - to osoba, która, oprócz umiejętności pozyskiwania klientów, pragnie zdobyć i wykonywać zawód profesjonalnego specjalisty finansowego, potrafiąca zarówno wybrać dla nich najlepsze rozwiązanie, jak i przeprowadzić Klienta przez często skomplikowane procedury bankowe.
3.Kierownik zespołu - menedżer sprzedaży odpowiedzialny za rekrutację, szkolenie i nadzorowanie pracy podległego zespołu. Istnieje możliwość uzyskania prawa do kierowania samodzielną placówką pod szyldem CreditFinance na terenie Wrocławia lub poza nim.

Oferta skierowana jest do osób:
- kreatywnych,
- ambitnych,
- ukierunkowanych na odnoszenie sukcesu dzięki własnemu zaangażowaniu,
- nastawionych na sukces finansowy,
- chcących podnosić swoje kwalifikacje.

Oferujemy:
- etat,
- bezpłatne szkolenia,
- wynagrodzenie składające się z trzech elementów: stałego, premii adekwatnej
  od wyników pracy i premii motywacyjnej.

CV i list motywacyjny prosimy wysłać na adres: credit@creditfinance.pl

Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli:
"Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U. z 1997 r. Nr 133, poz. 883)."

biuro
Copyright 2005 CreditFinance